Over ons

Elke dag is Marijn met passie bezig met bedenken, grafisch vormgeven en realiseren van concepten en campagnes. Met enthousiasme, creativiteit en de nodige humor.

Wij zijn Marijn

Leuk om kennis te maken

De kans is groot dat creativiteit een belangrijke maatstaf is wanneer je de keuze maakt voor een marketingcommunicatiebureau. Marijn in Arnhem is niet alleen verrassend creatief, ook is het bureau jouw strategische partner en een betrokken partij die jou alles op het vlak van marketing en communicatie uit handen kan nemen.

Mooie merken
Marijn adviseert je welke marketingmiddelen je het beste inzet om de juiste doelgroep te bereiken. Maar ook hoe je dat precies doet. Ook kunnen we je helpen met de uitvoering. Dit doen we niet alleen: samen met ons uitgebreide netwerk creëren we mooie merken. Ons werk spreekt voor zich wat ons betreft.

Persoonlijk
Marijns aanpak is persoonlijk en op maat gemaakt. Per campagne en per merk. Want of het nu gaat om de ontwikkeling van een marketingplan of het ontwerp van een nieuwe website of huisstijl, Marijn helpt je met strategie, campagnes, concept en ontwerp.

Wie zijn wij

team

null

Jacqueline Willemsen

T 026 352 38 42
M 06 53 49 54 73
jacqueline@bureaumarijn.nl

Jacqueline Willemsen

directie_strategisch_adviseur

null

Françoise Béguin

T 026 352 38 42
francoise@bureaumarijn.nl

Françoise Béguin

strategisch_adviseur

null

Mark van der Ham

T 026 352 38 42
mark@bureaumarijn.nl

Mark van der Ham

concept_interaction_ontwerper

null

Anouk van Ginkel

T 026 352 38 42
anouk@bureaumarijn.nl

Anouk van Ginkel

concept_ontwerper

null

Hein Niemeijer

T 026 352 38 42
hein@bureaumarijn.nl

Hein Niemeijer

ontwerper

null

Walter Breedveld

T 026 352 38 42
walter@bureaumarijn.nl

Walter Breedveld

vormgever

null

Joke Hiskes

T 026 352 38 42
joke@bureaumarijn.nl

Joke Hiskes

dtp_er

Onze klanten

geplakte svg 90 x 90_poster_